Soutěže a koncerty 2003/2004

Datum Místo konání
Kategorie Jméno účastníka Vyučující Umístění
 
Okresní kolo – komorní hra dechových nástrojů
6.2.2004 ZUŠ Piaristické náměstí České Budějovice
I.a Soubor zobcových fléten J.Hamr 2.místo
II.a Soubor zobcových fléten M.Vančák 1.místo P
  Duo příčných fléten
E.Daučíková, Š.Vošická
M.Vančák 2.místo
  Trio klarinetů
D.Stachová, M.Mach, Š.Panochová
J.Hamr 2.místo
  Soubor zobcových fléten M.Hostek 3.místo
II.c Duo ZF + kytara
M.Brabcová, V.Konvičková
K.Hrubešová 1.místo P
  Duo příčná flétna + kytara
M.Machová, K.Rusinková
M.Vančák 3.místo
III.a Trio klarinetů
K.Hynková, K.Daňhová, D.Borovanská
Z.Zavičák 1.místo P
  Trio příčných fléten

T.Kozlová, L.Sedláčková, V.Kampošová
M.Vančák 3.místo
  Trio klarinetů

J.Rousek, P.Neumann, J.Popela
Z.Zavičák 3.místo
 
Krajské kolo – komorní hra dechových nástrojů
17.-18.03.2004 ZUŠ Dačice
II.a Soubor zobcových fléten M.Vančák 3.místo
II.c Duo ZF + kytara
M.Brabcová, V.Konvičková
K.Hrubešová 2.místo
III.a Trio klarinetů
K.Hynková, K.Daňhová, D.Borovanská
Z.Zavičák 3.místo
24.03.2004 ZUŠ Třeboň orchestry
estrádní Orchestr školy J.Novák 2.místo
 
Zlivská kytara 2004
07.05.2004 ZŠ a ZUŠ Zliv
A II Radek Novák O.Píšová 2.místo
A V Eliška Vávrová O.Píšová 1.místo
A VII Kristýna Rusinková O.Píšová 3.místo
A VIII Renata Němcová O.Píšová 3.místo
A IX Vendula Konvičková O.Píšová 1.místo
B II Duo zobcová flétna + kytara
A.Šmíd, V.Konvičková
O.Píšová 1.místo
  Trio kytar
K.Rusinková, R.Němcová, E.Vávrová
O.Píšová 2.místo
  Duo zobcová flétna + kytara
E.Vávrová, K.Rusinková
O.Píšová 4.místo
 
Lhenické klávesy 2004
07.-09.05.2004 Lhenice
III Lucie Marhounová M.Šobová stříbrné pásmo
  Jana Šuhajová M.Šobová bronzové pásmo
  Jan Pospíšil M.Šobová bronzové pásmo
Komorní hra Duo akordeon + EKN

J.Šuhajová, J.Pospíšil
M.Šobová bronzové pásmo
 
Hradecké Guitarrendo
14.05.2004 Hradec Králové
I Duo zobcová flétna + kytara

A.Šmíd, V.Konvičková
O.Píšová 1.místo
  Duo zobcová flétna + kytara
E.Vávrová, K.Rusinková
O.Píšová ČU

Comments are closed