Soutěže a koncerty 2008/2009

Název soutěže
Učinkující Nástroj / kategorie pedagog umístění
 
OK soutěže ZUŠ – dechové nástrojeZUŠ
Piartistické náměstí České Budějovice – 05.-06.02.2009
Kateřina Márová zobcová flétna / II. Hostková Klára 1.místo
Tereza Krejčí zobcová flétna / III. Hostková Klára 3.místo
Iva Šimková zobcová flétna / III. Vančák Miroslav 3.místo
Adéla Malinová zobcová flétna / IV. Hostková Klára 3.místo
Veronika Coufalová zobcová flétna / V. Hostková Klára 1.místo s post.
Jana Pšeničková zobcová flétna / V. Hostková Klára ČU
Miroslava Machová příčná flétna / V. Vančák Miroslav 3.místo
Antonín Šmíd saxofon / VI. Hostek Marian 1.místo s post.
Šárka Panochová saxofon / VIII. Hostek Marian 2.místo
Jan Čurda trubka / I. Novák Jiří 1.místo s post.
Hynek Zemanec trubka / II. Hostková Klára 2.místo
Jiří Krýsl trubka / VI. Zuzák Vít 1.místo s post.
Martin Krýsl baryton / II. Zuzák Vít 1.místo s post.
Jiří Kodada tenor / II. Zuzák Vít 2.místo
Martin Krýsl pozoun / II. Zuzák Vít 1.místo s post.
Jiří Ričány pozoun / VII. Zuzák Vít 1.místo s post.
OK soutěže ZUŠ – zpěv
ZUŠ Trhové Sviny – 26.02.2009
Klára Baloušková zpěv / I. Krejčí Radka 1.místo s post.
Eliška Myslivečková zpěv / V. Krejčí Radka 2.místo
Kateřina Mikešová zpěv / VIII. Krejčí Radka 1.místo s post.
KK soutěže ZUŠ – dechové nástroje dřevěné
ZUŠ Dačice – 11.03.2009
Veronika Coufalová zobcová flétna / V. K.Hostková 2.místo
Antonín Šmíd saxofon / VI. M.Hostek 2.místo
KK soutěže ZUŠ – dechové nástroje žesťové
ZUŠ Písek – 12.03.2009
Jan Čurda trubka / I. Novák Jiří 1.místo s post.
Jiří Krýsl trubka / VI. Zuzák Vít ČU
Martin Krýsl baryton / II. Zuzák Vít 2.místo
Martin Krýsl pozoun / II. Zuzák Vít 1.místo s post.
Jiří Ričány pozoun / VII. Zuzák Vít 3.místo
KK soutěže ZUŠ – zpěv
ZUŠ Tábor – 18.03.2009
Klára Baloušková zpěv / I. Krejčí Radka 2.místo
Kateřina Mikešová zpěv / VIII. Krejčí Radka 2.místo
KK soutěže ZUŠ – lidové nástroje
ZUŠ Blatná – 20.03.2009
Ondřej Švejda dudy / II. Novák Jiří 1.místo s post.
ÚK soutěže ZUŠ – dechové nástroje
ZUŠ Vysoké Mýto – 17.04.2009
Jan Čurda trubka / I. Novák Jiří 2.místo
Martin Krýsl pozoun / II. Zuzák Vít 2.místo
ÚK soutěže ZUŠ – lidové nástroje
ZUŠ Kyjov – 01.05.2009
Ondřej Švejda dudy / II. Novák Jiří 3.místo
Zlivská kytara 2009 – soutěžní přehlídka ve hře na kytaru
2.5.2009 ZŠ a ZUŠ Zliv
Pavel Homr A I. Manová Vilma 3.místo
Jan Juda A II. Manová Vilma 3.místo
Pavlína Čechová A II. Manová Vilma 3.místo
Evžen Němý A II. Píšová Olga 2. místo
Matěj Konečný A III. Píšová Olga 1. místo
Sára Součková A III. Píšová Olga 1. místo
Tomáš Binter A IV. Píšová Olga 3.místo
Michal Punčochář A VII. Píšová Olga 2. místo
Radek Novák A VII. Píšová Olga 1. místo
Jana Špačková A VIII. Píšová Olga 2. místo
Michaela Smržová A VIII. Pittner František 2. místo
Johana Jarošová A IX. Manová Vilma 2. místo
Vojtěch Havlis A XI. Manová Vilma 2. místo
Jindřich Vít A XII. Pittner František 3.místo
Pavlína Čechová,
Jan Binter,
Zuzana Skalová
Trio kytar
B I.
Manová Vilma 3.místo
Sára Součková,
MatějKonečný,
Tomáš Binter,
Barbora Kopecká
Kvarteto kytar
B I.
Píšová Olga 1.místo
Jana Špačková,
Radek Novák,
Michal Punčochář
Trio kytar
B III.
Píšová Olga 1.místo
Lenka Beránková
Michaela Smržová
Duo kytar
B III.
Pittner František 2. místo
Lenka Beránková
Jana Srogončíková
Zpěv s kytarou
C III.
Pittner František 2. místo
Hradecké Guitarreando – komorní hra kytar
ZUŠ Hradec Králové – 22.-23.05.2009
Jana Špačková,
Radek Novák,
Michal Punčochář
Trio kytar
B III.
Píšová Olga 3.místo
Zlatý mikrofon 2009 – populární zpěv
Koncertní síň O.Jeremiáše České Budějovice – 12.06.2009
Michaela Bednářová I. Černochová Štěpánka 2.místo
Michaela Petroušová I. Černochová Štěpánka 5.místo
Veronika Diblíková II. Černochová Štěpánka 5.místo

Comments are closed