Soutěže a koncerty 2010/2011

Název soutěže
Učinkující Nástroj / kategorie pedagog umístění
 
OK soutěže ZUŠ – akordeony
25.02.2011 ZUŠ Piartistické náměstí České Budějovice
Filip Štrobl Akordeon / II. Šobová Martina 1.místo s post.
Filip Štrobl
Simona Strnadová
Duo akordeonů / A1 Šobová Martina 3.místo
Katřina Hrabánková
Tereza Maxerová
Duo akordeon EKN/ B0 Šobová Martina 2.místo
OK soutěže ZUŠ – kytary
17.3.2011 ZUŠ Piaristické náměstí České Budějovice
Homr Pavel kytara /0.a Manová Vilma 1.místo
Krejčová Petra kytara /0.a Píšová Olga 1.místo s post.
Mach Ondřej kytara /0.a Píšová Olga 1.místo s post.
Pípal Zbyněk kytara /0.a Píšová Olga 1.místo
Brázdová Nikola kytara /0.b Pittner František 3.místo
Tušlová Michala kytara /0.b Píšová Olga 1.místo s post.
Čechová Pavlína kytara /0.c Manová Vilma 2.místo
Němý Evžen kytara /0.c Píšová Olga 1.místo s post.
Skalová Zuzana kytara /0.c Píšová Olga 2.místo
Klabouch Petr kytara /I. Kříha Pavel 1.místo s post.
Konečný Matěj kytara /I. Píšová Olga 1.místo s post.
Součková Sára kytara /I. Manová Vilma 3.místo
Truhlíková Kateřina kytara /I. Pittner František 2.místo
Marchal Dominik kytara /II. Píšová Olga 3.místo
Čechová Pavlína
Skalová Zuzana
duo kytar
B1 I.
Manová Vilma 1.místo s post.
Součková Sára
Konečný Matěj
Marchal Dominik
Havel Tomáš
kvarteto kytar
B2 I.
Píšová Olga 1.místo s post.
Špačková Jana
Novák Radek
Punčochář Michal
trio kytar
B2 II.
Píšová Olga 1.místo s post.
KK soutěže ZUŠ – akordeon
24.3.2011 ZUŠ Třeboň
Filip Štrobl Akordeon / II. Šobová Martina 3.místo
PRO BOHEMIA Ostrava
2011 1.-3.4.2011
Martin Krýsl Pozoun 2.kat Zuzák Vít ČU
KK soutěže ZUŠ – kytary
14.4.2011 ZUŠ Piaristické náměstí České Budějovice
Krejčová Petra kytara /0.a Píšová Olga 2.místo
Mach Ondřej kytara /0.a Píšová Olga ČU
Tušlová Michala kytara /0.b Píšová Olga 2.místo
Němý Evžen kytara /0.c Píšová Olga 2.místo
Konečný Matěj kytara /I. Píšová Olga 3.místo
Součková Sára kytara /I. Manová Vilma 1.místo s post.
Čechová Pavlína
Skalová Zuzana
duo kytar B1 I. Manová Vilma ČU
Součková Sára
Konečný Matěj
Marchal Dominik
Havel Tomáš
kvarteto kytarB2 I. Píšová Olga 1.místo
Špačková Jana
Novák Radek
Punčochář Michal
trio kytarB2 II. Píšová Olga 3.místo
Zlivská kytara 2010 – soutěžní přehlídka ve hře na kytaru
7.5.2011 ZŠ a ZUŠ Zliv
Čech Martin A I. Manová Vilma 2.místo
Mach Ondřej A I. Píšová Olga 1.místo
Pípal Zbyněk A I. Píšová Olga 1.místo
Sokolík Matěj A I. Manová Vilma 2.místo
Brázdová Nikola A III. Pittner František 2.místo
Krejčová Petra A III. Píšová Olga 1.místo
Tušlová Michala A III. Píšová Olga 1.místo
Němý Evžen A IV. Píšová Olga 1.místo
Klabouch Petr A V. Pavel Kříha 3.místo
Konečný Matěj A V. Píšová Olga 2.místo
Součková Sára A V. Manová Vilma 2.místo
Havel Tomáš A VI. Píšová Olga 3.místo
Marchal Dominik A VI. Píšová Olga 3.místo
Čechová Pavlína
Skalová Zuzana
B I. Manová Vilma 2. místo
Trhlíková Kateřina
Kopecká Barbora
B II Pittner František 2. místo
Součková Sára
Konečný Matěj
Marchal Dominik
Havel Tomáš
B II Píšová Olga 1.místo
Skalová Zuzana C I Manová Vilma 2.místo
Novohradská flétna 2011 – soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu
13.05.2011 ZUŠ Trhové Sviny pracoviště ZUŠ Nové Hrady
Adéla Malinová Zobc.flétna – A Marian Hostek 3.místo
„Bílá věž“ soutěžní přehlídka ve hře na EKN
23.05.2011 ZUŠ Piaristické náměstí České Budějovice
Voharčík Václav 0.A Trnka Vojtěch Stříbrné pásmo
Dejčar Jan 0.B Vančák Miroslav Stříbrné pásmo
Maxerová Tereza I.A Šobová Martina Stříbrné pásmo
Školová Tereza II.A Šobová Martina Stříbrné pásmo
Štrobl Filip II.A Šobová Martina Zlaté pásmo
Leitnerová Eliška II.B Zuzák Vít Stříbrné pásmo
Rebanová Eliška II.B Vančák Miroslav Stříbrné pásmo
Štrobl Filip II.B Šobová Martina Zlaté pásmo
Brodský Daniel III.B Vančák Miroslav Stříbrné pásmo
Marýška Patrik IV.A Šobová Martina Stříbrné pásmo
Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
26.05.2011 – ZUŠ
Součková Sára kytara /I. Manová Vilma 10.místo

Comments are closed