Soutěže a koncerty 2011/2012

Název soutěže
Učinkující Nástroj / kategorie pedagog umístění
 
OK soutěže ZUŠ – dechové nástroje
16. – 17.2.2012 ZUŠ Piartistické náměstí České Budějovice
Dana Němcová zobcová flétna / 0. Plojharová Dagmar 3.místo
Adam Mikeš zobcová flétna / 4. Vančák Miroslav 1.místo s post.
Martin Rozkopal zobcová flétna / 5. Vančák Miroslav 3.místo
Veronika Pernikářová zobcová flétna / 5. Novák Jiří 3.místo
Ondřej Hlinka klarinet / 7. Hostek Marian 2.místo
Antonín Šmíd saxofon / 8. Hostek Marian 1.místo s post.
Daniel Ďuriš trubka / 1. Novák Jiří 2.místo
Josef Doležal trubka / 2. Novák Jiří 2.místo
Jan Čurda trubka / 4. Novák Jiří 1.místo s post.
Vojtěch Kodl trubka / 5. Kočár Ladislav 1.místo s post.
František Brož baskřídlovka / 1. Zuzák Vít 2.místo
Adam Gottfried baskřídlovka / 2. Novák Jiří 1.místo s post.
Martin Krýsl pozoun / 5. Zuzák Vít 1.místo s post.
OK soutěže ZUŠ – zpěv
23.-24.2. ZUŠ Trhové Sviny
Anna Klevarová zpěv / 0. Krejčí Radka 1.místo
Michaela Klímová zpěv / I. Krejčí Radka 1.místo
Klára Baloušková zpěv / IV. Krejčí Radka 1.místo
Klára Adamová zpěv /IV. Krejčí Radka 2.místo
Veronika Pernikářová zpěv / V. Krejčí Radka 1.místo
KK soutěže ZUŠ – dechové žesťové nástroje
19.03.2012 ZUŠ Jindřichův Hradec
Jan Čurda trubka / 4. Novák Jiří 3.místo
Vojtěch Kodl trubka / 5. Kočár Ladislav 3.místo
Adam Gottfried baskřídlovka / 2. Novák Jiří 2.místo
Martin Krýsl pozoun / 5. Zuzák Vít 1.místo
KK soutěže ZUŠ – dechové dřevěné nástroje
20.03.2012 ZUŠ Dačice
Adam Mikeš zobcová flétna / 4. Vančák Miroslav 3.místo
Antonín Šmíd saxofon / 8. Hostek Marian 1.místo s post.
KK soutěže ZUŠ – zpěv
21.3. ZUŠ Tábor
Anna Klevarová zpěv / 0. Krejčí Radka 1.místo
Michaela Klímová zpěv / I. Krejčí Radka 2.místo
Klára Baloušková zpěv / IV. Krejčí Radka 1.místo
Veronika Pernikářová zpěv / V. Krejčí Radka 2.místo
Soutěžní přehlídka Nová konfrontace 2012 ve hře na elektrické klávesové nástroje
26.4.2012 – ZUŠ Karviná
Tereza Školová EKN / 1. Šobová Martina Zlaté pásmo
Filip Štrobl EKN / 4. Šobová Martina Zlaté pásmo
Tereza Školová EKN / 4. Šobová Martina Stříbrné pásmo
Národní kolo soutěže ZUŠ ve zpěvu
27.4.2012 – ZUŠ Turnov
Klára Baloušková zpěv / IV. Krejčí Radka 3.místo
Zlivská kytara2012
04.05.2012 ZUŠ Zliv
Martin Čech kytara / I Manová Vilma 1.místo
Matěj Sokolík kytara / I Manová Vilma 2.místo
Adam Trávníček kytara / I František Pittner 1.místo
Ondřej Mach kytara / II Píšová Olga 1.místo
Zbyněk Pípal kytara / II Píšová Olga 2.místo
Victoria Fethke kytara / III Pittner František 3.místo
Nikola Brázdová kytara / IV Pittner František ČU
Petra Krejčová kytara / IV Píšová Olga 1.místo
Michala Tušlová kytara / IV Píšová Olga 2.místo
Evžen Němý kytara / V Píšová Olga 2.místo
Petr Klabouch kytara / VI Kříha Pavel 1.místo
Matěj Konečný kytara / VI Píšová Olga 2.místo
Zuzana Skalová kytara / VI Manová Vilma 2.místo
Sára Součková kytara / VI Manová Vilma 1.místo
Kateřina Trhlíková kytara / VI Pittner František 2.místo
Dominik Marchal kytara / VII Píšová Olga 3.místo
Petra Krejčová
Michala Tušlová
Duo kytar / I Píšová Olga 1.místo
Matěj Konečný
Dominik Marchal
Tomáš Havel
Trio kytar / II Píšová Olga 1.místo
Evžen Němý
Matouš Vobr
Vladimír Batysta
Trio kytar / II Píšová Olga 1.místo
Pavlína Čechová
Zuzana Skalová
Duo kytar Manová Vilma 1.místo
Národní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
5.5.2012 – ZUŠ Kladno
Antonín Šmíd saxofon / VIII. Hostek Marian 2.místo

Comments are closed