Soutěže a koncerty 2013/2014

Název soutěže
Učinkující Nástroj / kategorie pedagog umístění
 
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru konané 6.-7.3.2014 ZUŠ Piaristické náměstí 1 České Budějovice
Tauchman Lukáš 0.a Kristýna Burianová 3.místo
Čech Martin 0.b Vilma Manová 1.místo s postupem
Trávníček Adam 0.b František Pittner 1.místo s postupem
Mach Ondřej 0.c Kristýna Burianová 2.místo
Pípal Zbyněk I. Zbyněk Mikuláš 2.místo
Krejčová Petra II. Jana Ihnatoljová 3.místo
Němý Evžen III. František Lukáš 1.místo s postupem
Skalová Zuzana IV. Vilma Manová 2.místo
Černá Barbora V. Vilma Manová 2.místo
Havel Tomáš V. Vilma Manová 1.místo s postupem
Krejčová Petra
Nalezená Edita
Tušlová Michaela
B.I Zbyněk Mikuláš 1.místo s postupem
Němý Evžen
Konečný Matěj
Vobr Matouš
B.I Zbyněk Mikuláš 1.místo s postupem
Skalová Zuzana
Čechová Pavlína
B.I Zbyněk Mikuláš 2.místo
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru konané 3.4.2014 ZUŠ Piaristické náměstí 1 České Budějovice
Čech Martin 0.b Vilma Manová 2.místo
Trávníček Adam 0.b František Pittner 1.místo
Němý Evžen III. František Lukáš 2.místo
Havel Tomáš V. Vilma Manová 2.místo
Krejčová Petra
Nalezená Edita
Tušlová Michaela
B.I Zbyněk Mikuláš 2.místo
Němý Evžen
Konečný Matěj
Vobr Matouš
B.I Zbyněk Mikuláš 2.místo
Krajské kolo soutěže ZUŠ dechových a tanečních orchestrů konané 04.04.2014 DK Slavie České Budějovice
Dechový orchestr Druhé SZUŠ,s.r.o., České Budějovice I.b VVít Zuzák 2.místo
Soutěž ve hře na elektrické klávesy – Nová konfrontace 2014 Karviná, 10. a 11. 4. 2014
Kutišová Veronika II. Martina Šobová bronzové pásmo
Maxerová Tereza III.a Martina Šobová stříbrné pásmo
Štrobl Filip VI. Martina Šobová zlaté pásmo
Školová Tereza VI. Martina Šobová bronzové pásmo
Komorní hra
Maxerová T.,
Školová T.,
Štrobl F. I.
II. Martina Šobová zlaté pásmo
Soutěž ve hře na elektrické klávesy Považská Bystrica, Slovensko, 15. 4. 2014
Kutišová Veronika II. Martina Šobová bronzové pásmo
Maxerová Tereza II. Martina Šobová stříbrné pásmo
Štrobl Filip IV. Martina Šobová bronzové pásmo
Školová Tereza IV. Martina Šobová čestné uznání
Komorní hra
Maxerová T.,
Školová T.,
Štrobl F.
II. Martina Šobová zlaté pásmo
Zlivská kytara 2014, konané 02.05.2014 ZŠ a ZUŠ Zliv
Tauchmann Lukáš A-II. Kristýna Burianová 2.místo
Čech Martin A-III. Vilma Manová 1.místo
Trávníček Adam A-III. František Pittner 1.místo
Czyžová Aneta A-IV. Kristýna Burianová Diplom za účast
Pípal Zbyněk A-IV. Zbyněk Mikuláš 1.místo
Mach Ondřej A-IV. Kristýna Burianová 2.místo
Krejčová Petra A-VI. Jana Ihnatoljová 3.místo
Tušlová Michala A-VI. Zbyněk Mikuláš Diplom za účast
Čechová Pavlína A-VII. Vilma Manová 3.místo
Němý Evžen A-VII. František Lukáš 1.místo
Skalová Zuzana A-VIII. Vilma Manová 2.místo
Součková Sára A-VIII. Vilma Manová 3.místo
Havel Tomáš A-IX. Vilma Manová 2.místo
Krejčová Petra
Nalezená Edita
Tušlová Michala
B-II. Zbyněk Mikuláš 2.místo
Němý Evžen
Konečný Matěj
Vobr Matouš
B – III. Zbyněk Mikuláš 2.místo
Sinová Kristýna
Trhlíková Kateřina
C – III. František Pittner 3.místo
Činátlová Martina C – III. František Pittner 2.místo

Comments are closed