Vyučující

Příjmení a jméno Telefoní č. E-mail Výuka
Mgr. Bašta Milan 775 700 023 reditel@2szuscb.cz dechové nástroje
Bendová Eliška ebendova@2szuscb.cz dechové nástroje
Benešová Zuzana zbenesova@2szuscb.cz zpěv, hudební nauky
Bouchnerová Zuzana zbouchnerova@2szuscb.cz klavír
Buble Marek, DiS. mbuble@2szuscb.cz saxofon, zobcová flétna
Černý Jan Pavel jpcerny@2szuscb.cz kytara
Fastova Viktoriia vfastova@2szuscb.cz klavír
Fischerová Sabina sfischerova@2szuscb.cz hudební nauka
Hamr Jiří 775 700 012 jhamr@2szuscb.cz dechové nástroje
Havlín Jan jhavlin@2szuscb.cz kytara
Heřman Vít vherman@2szuscb.cz kytara
Hlavatá Jana, DiS. jhlavata@2szuscb.cz kytara
Hostek Marian 775 700 013 mhostek@2szuscb.cz dechové nástroje
Hostková Klára,
diplomovaný umělec
775 700 014 khostkova@2szuscb.cz dechové nástroje
Hudeček František, Doc., Mgr. fhudecek@2szuscb.cz klavír
Janatová Adéla ajanatova@2szuscb.cz příčná flétna, zobcová flétna
Kořínková Aneta akorinkova@2szuscb.cz příčná flétna, zobcová flétna
Krejčí Radka 775 700 015 rkrejci@2szuscb.cz klávesy, zpěv, hudební nauka
Malíková Kateřina, MgA. kmalikova@2szuscb.cz klavír
Mikuláš Zbyněk, Mgr. 775 700 024 zmikulas@2szuscb.cz kytara
Moučková Michaela mmouckova@2szuscb.cz kytara
Müllerová Jindřiška 778 088 062 jmullerova@2szuscb.cz balet
Petřvalský Libor, Mgr. 725 667 716 lpetrvalsky@2szuscb.cz kytara, housle
Píša Petr 775 700 011 zastupce@2szuscb.cz klávesy, dechové nástroje, bicí
Plojharová Dagmar dplojharova@2szuscb.cz dechové nástroje
Stellnerová Ivana istellnerova@2szuscb.cz housle, klávesy, dechové nástroje
Suda Petr psuda@2szuscb.cz dechové nástroje, hudební nauky
Surka Miroslav msurka@2szuscb.cz dechové nástroje
Šimanová Vendula, Mgr. vsimanova@2szuscb.cz příčná flétna, zobcová flétna
Šonka Miroslav, BcA. msonka@2szuscb.cz bicí
Tischler Stanislav, Bc., DiS. stischler@2szuscb.cz saxofon, zobcová flétna
Vaščilková Petra, Bc., DiS. pvascilkova@2szuscb.cz klavír
Voráčková Iva ivorackova@2szuscb.cz zpěv
Zeman Tomáš tzeman@2szuscb.cz dechové nástroje, hudební nauky
Zuzák Vít 775 700 021 vzuzak@2szuscb.cz klávesy, dechové nástroje

Comments are closed