Přihlášení: Zaměstnanci | Žáci

Kalendář

Organizace školního roku
2. 9. - 6. 9.
Zápis žáků
Organizace školního roku
2. 9.
Začátek školního roku
Ostatní koncerty a akce
28. 9.
Závěrečný koncert 56. ročníku Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha
Organizace školního roku
28. 10.
Státní svátek
Organizace školního roku
29. 10. - 30. 10.
Podzimní prázdniny
Školní koncerty
31. 10. 17:00
Školní koncert
Školní koncerty
12. 11. 17:00
Školní koncert
Ostatní koncerty a akce
17. 11. 20:30
Koncert k 30. výročí Sametové revoluce
Školní koncerty
28. 11. 17:00
Školní koncert
Ostatní koncerty a akce
29. 11. 18:00
Rozsvícení vánočního stromu - Křenovice
Ostatní koncerty a akce
1. 12. 17:00
Rozsvícení vánočního stromu - Dubné
Třídní přehrávky
2. 12. 17:00
Třídní přehrávka - V. Talicha
Třídní přehrávky
6. 12. 17:00
Třídní přehrávka - V. Talicha
Ostatní koncerty a akce
8. 12. 17:00
Adventní koncert - Včelná
Třídní přehrávky
9. 12. 16:30
Třídní přehrávka - Hluboká nad Vltavou
Třídní přehrávky
9. 12. 16:30
Třídní přehrávka - Srubec
Třídní přehrávky
9. 12. 17:00
Třídní přehrávka - V. Talicha
Školní koncerty
10. 12. 17:00
Vánoční koncert
Třídní přehrávky
11. 12. 17:00
Třídní přehrávka - ZŠ Máj II
Třídní přehrávky
11. 12. 17:00
Třídní přehrávka - Suché Vrbné
Třídní přehrávky
12. 12. 17:00
Třídní přehrávka - V. Talicha
Třídní přehrávky
12. 12. 18:00
Třídní přehrávka - Dubné
Třídní přehrávky
12. 12. 17:00
Třídní přehrávka - ZŠ Máj II
Třídní přehrávky
12. 12. 17:00
Třídní přehrávka - ZŠ Máj II
Třídní přehrávky
13. 12. 16:00
Třídní přehrávka - Suché Vrbné
Třídní přehrávky
16. 12. 18:00
Třídní přehrávka - V. Talicha
Třídní přehrávky
16. 12. 16:30
Třídní přehrávka - ZŠ Máj II
Školní koncerty
17. 12. 17:00
Jdeme všichni na koledu
Třídní přehrávky
17. 12. 17:30
Třídní přehrávka - Suché Vrbné
Třídní přehrávky
19. 12. 17:00
Třídní přehrávka - V. Talicha
Organizace školního roku
21. 12. - 5. 1.
Vánoční prázdniny
Třídní přehrávky
9. 1. 17:00
Třídní přehrávka - Suché Vrbné
Třídní přehrávky
13. 1.
Třídní přehrávka - V. Talicha
Organizace školního roku
13. 1. - 17. 1.
Písemné zkoušky z HN
Třídní přehrávky
14. 1. 17:00
Třídní přehrávka - Suché Vrbné
Třídní přehrávky
21. 1. 17:00
Třídní přehrávka - V. Talicha
Třídní přehrávky
21. 1. 17:00
Třídní přehrávka - ZŠ Máj II
Třídní přehrávky
22. 1. 17:00
Třídní přehrávka - ZŠ Máj II
Třídní přehrávky
28. 1. 17:00
Třídní přehrávka - ZŠ Máj II
Školní koncerty
4. 2. 17:00
Školní koncert
Školní koncerty
20. 2. 17:00
Školní koncert
Soutěže
28. 2.
Okresní kolo soutěže ZUŠ
Školní koncerty
11. 3. 17:00
Hraje a zpívá celá rodina
Školní koncerty
28. 3. 17:00
Jarní koncert
Školní koncerty
7. 4. 17:00
Velikonoční koncert
Školní koncerty
30. 4. 17:00
Školní koncert
Školní koncerty
12. 5. 17:00
Školní koncert
Školní koncerty
21. 5. 17:00
I. Absolventský koncert
Školní koncerty
26. 5. 17:00
II. Absolventský koncert
Školní koncerty
8. 6. 17:00
III. Absolventský koncert
Školní koncerty
9. 6. 17:00
IV. Absolventský koncert
Ostatní koncerty a akce
10. 6. 16:00
Vítání léta a Zahradní slavnost
Školní koncerty
23. 6. 17:00
Závěrečný koncert